Multi-Gyn je řada speciálních gynekologických produktů pro léčbu a prevenci poševních obtíží.
Produkty Multi-Gyn poskytují okamžitou úlevu od příznaků, jako jsou: svědění, pálení, nepříjemný zápach, výtok, podráždění.

Produkty Multi-Gyn jsou vhodné pro dívky, ženy v těhotenství a během kojení a pro ženy v každém věku. Řadu Multi-Gyn tvoří:
  • Multi-Gyn ActiGel - poševní gel, který slouží k prevenci a léčbě bakteriální vaginózy. Obsahuje patentovaný, inovativní komplex bio-aktivních polysacharidů 2QR®.
  • Multi-Gyn FloraPlus - poševní gel, který léčí a předchází infekcím pochvy způsobeným kvasinkami. Obsahuje patentovaný, inovativní komplex bio-aktivních polysacharidů 2QR® a prebiotické složky.
  • Multi-Gyn Douche and Tablets - výhodné, kombinované balení irigátoru a tablet na přípravu roztoku k výplachu pochvy. Design irigátoru umožňuje pohodlné použití a je vybavený bezpečnostním silikonovým ventilem. Šumivé tablety se ve vodě rychle rozpouštějí, takže umožňují snadnou a rychlou přípravu roztoku.
  • Multi-Gyn FemiWash - intimní mycí pěna. Ideální pro jemnou a účinnou každodenní intimní hygienu. Je ve formě koncentrované pěny, díky čemu vystačí až na 4 měsíce každodenního používání.

Jediný preparát pro intimní hygienu v ČR s obsahem patentovaného, inovativního komplexu bio-aktivních polysacharidů 2QR®.

Všechny produkty jsou založené na obsahu přírodních složek a neobsahují žádné konzervační látky, neobsahují hormony a nejsou parfémované. Mohou být použity v kombinaci s léky.

Pro více informací navštivte www.multi-gyn.cz
Více informací o produktech: